Jesteś tutaj: Start

Wyjazd do Warszawy

2019-06-13

Jak co roku zwycięzcy w konkursie językowo-przyrodniczym pojechali na wycieczkę do Warszawy, ufundowaną przez firmę Boehringer-Ingelheim, która odbyła się 13 czerwca.

Konkurs językowo - przyrodniczy

2019-05-28

We wtorek 28 maja w naszej szkole jak co roku gościli przedstawiciele firmy Boehringer-Ingelheim z Warszawy, którzy przyjechali na rozstrzygnięcie konkursu językowo-przyrodniczego. Po zakończeniu konkursu jak zwykle odbyła się krótka część artystyczna, a trzy osoby, które wygrały, pojadą w nagrodę do Warszawy.

Młodzi głosują

2019-05-22

W środę 22 maja w naszej szkole odbyły się młodzieżowe wybory do Parlamentu Europejskiego, prowadzone w ramach akcji Młodzi głosują +, organizowanej w całej Polsce przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

W głosowaniu mogły wziąć osoby, które ukończyły 14 rok życia, czyli klasy: 7,8 oraz 3A i 3B gimnazjum.

Oto jak głosowali nasi uczniowie:

Kolonie letnie

2019-05-08
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych organizuje wyjazd na wypoczynek letni w formie kolonii w 2019r. w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.
Kosz jaki ponoszą rodzice to: 399,00 zł za turnus+ transport

Warsztaty językowe w Warszawie

2018-12-18

Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie: Prezentacja wybranego kraju był darmowy wyjazd dla całej klasy do Warszawy na warsztaty w języku angielskim w ramach programu: Nauka bez granic oraz do Fundacji Schumana, który odbył się 18 grudnia.