Międzyszkolny Konkurs Papieski

Rok 2015 – rok świętego Jana Pawła II

„Czuwam- to znaczy także: czuje się odpowiedzialny za to wielkie wspólne dziedzictwo,

któremu na imię Polska. To imię nas wszystkich określa. To imię nas wszystkich zobowiązuje.”

jan paweł II

KONKURS PAPIESKI

ORGANIZATORZY KONKURSU

Regionalne Towarzystwo Powiślan w Wilkowie

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Wilkowie.

CELE KONKURSU

1. Upamiętnienie postaci Świętego Papieża Jana Pawła II.
  2. Przybliżenie sylwetki największego Polaka w dziejach naszego narodu oraz przybliżenie wartości zawartych w nauczaniu Ojca Świętego Jana Pawła II.

TERMIN KONKURSU

KWIECIEŃ- WRZESIEŃ 2015 R. Rozstrzygniecie nastąpi

KATEGORIA LITERACKA

Praca w dowolnej formie literackiej (opowiadanie wiersz list, reportaż, wspomnienie, wywiad, i in.) ma przedstawić autentyczne przeżycia osób, które osobiście spotkały lub widziały „na żywo” papieża Jana Pawła II (mile widziane zdjęcia).

1. Do każdej pracy należy dołączyć na odwrocie opis, który powinien zawierać:

-          tytuł pracy; imię, nazwisko, adres oraz wiek autora pracy; dane do kontaktu;

2. Prace mają być dostarczone do Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II (Wilków 66A, 24-313 Wilków) do dnia 30 września 2015 roku.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela koordynator konkursu Monika Mędrek pod numerem tel. 513 137 115 lub Małgorzata Daczka pod numerem tel. 695 996 703

Informacje o konkursie zamieszczone są również na stronie internetowej szkoły www.gimwil.szkolnastrona.pl